Tule meille töihin

Musiikkikoulu Demossa työskentelee  instrumentti- ja bändiopettajia sekä iltapäiväkerho-ohjaajia.

Etsimme ympäri vuoden sijaislistallemme uusia sijaisia, jotka voivat hypätä remmiin silloin, kun vakituiset työntekijämme ovat sairaana tai lomalla. Sijaislistalta moni on myöhemmin siirtynyt vakituiseksi työntekijäksi.

Mikäli olet kiinnostunut tekemään sijaistöitä

  • Demon soiton- ja laulunopettajana
  • Demon iltapäiväkerho-ohjaajana

> lähetä hakemus rehtori Kati Niemiselle:  kati.nieminen@musiikkikouludemo.fi. Lisätietoja p. 0400 944 222.

Haemme vuosittain, yleensä keväisin, joukkoomme uusia työntekijöitä. Avoimet paikat julkaistaan tällä sivulla. Voit toki lähettää avoimen hakemuksen yllä olevaan sähköpostiosoitteeseen, vaikka paikkoja ei olisikaan juuri nyt avoimena.