Tule meille töihin

Haemme tällä hetkellä:

SIJAISIA

Etsimme ympäri vuoden Demon sijaislistallemme uusia sijaisia, jotka voivat hypätä remmiin silloin, kun vakituiset työntekijämme ovat sairaana tai lomalla. Sijaislistalta moni on myöhemmin siirtynyt vakituiseksi työntekijäksi.

Mikäli olet kiinnostunut tekemään sijaistöitä Demossa soiton- tai laulunopettajana, lähetä hakemus rehtori Kati Niemiselle: [email protected]. Lisätietoja p. 0400 499 722.

KESÄLEIRIOHJAAJIA

Järjestämme kesä- ja elokuussa päiväleirejä koululaisille. Tarvitsemme leireille töihin niin vastuu- kuin apuohjaajiakin. Lue lisää kesäleireistämme.

Jokaisella leirillä on töissä vastuuohjaaja ja työkaverina apuohjaaja, jos leirille tulee enemmän kuin 12 lasta. Vastuuohjaajalta edellytetään musiikillista koulutusta ja ryhmäopetuskokemusta, kun taas apuohjaajana voi toimia luotettava henkilö, jolla on kokemusta lasten ja nuorten kanssa työskentelystä.

  • vastuuohjaajan palkka 550 euroa/leiriviikko 
  • apuohjaajan palkka 330 euroa/leiriviikko

Jos olet kiinnostunut kesätöistä, lähetä vapaamuotoinen hakemus ja cv: [email protected] ja käy täyttämässä lomakkeelle tietosi.