Tule meille töihin – Musiikkikoulu Demo

Tule meille töihin

Haemme tällä hetkellä:

SIJAISIA

Etsimme ympäri vuoden Demon sijaislistallemme uusia sijaisia, jotka voivat hypätä remmiin silloin, kun vakituiset työntekijämme ovat sairaana tai lomalla. Sijaislistalta moni on myöhemmin siirtynyt vakituiseksi työntekijäksi.

Mikäli olet kiinnostunut tekemään sijaistöitä

  • Demon soiton- ja laulunopettajana

> Lähetä hakemus rehtori Kati Niemiselle: kati.nieminen@musiikkikouludemo.fi. Lisätietoja p. 0400 499 722.

PIANONSOITON JA LAULUN OPETTAJAA

Haemme pianonsoiton ja laulun tuntiopettajaa perhevapaan sijaiseksi 1.3.2021 alkaen. Sijaisuus jatkuu syyslukukaudella 2021. Opetusta on maanantaista torstaihin n. 19 viikkotuntia, joista suurin osa pianonsoiton opetusta, mutta joukossa joitakin laulutunteja. Opetuspisteet sijaitsevat Espoossa, Lohjalla ja Helsingissä. 

Sijaisuus on myös mahdollista jakaa useamman opettajan kesken. 

Lähetä vapaamuotoinen hakemuksesi 27.1. mennessä rehtori Kati Niemiselle: kati.nieminen@musiikkikouludemo.fi. Hakemuksiin on liitettävä ansioluettelo, halutessasi voit lähettää myös lyhyen videon. 

Lisätiedot p. 0400 499722